۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر
كسب رتبه نخست ليگ ستارگان بورس توسط گروه حسابداري دانشگاه الزهراء(س)
ارسال شده در تاریخ 1396/06/13
ساعت 12:58
نخستين دوره "ليگ ستارگان بورس ايران" به همت روابط عمومي سازمان بورس و اوراق بهادار و با همكاري دانشگاه ها و با هدف آموزش دانش معامله گري در بورس، توسعه فرهنگ سهام داري به دانشجويان و ارتباط هرچه بيشتر دانشگاه ها و بازار سرمايه از روز دوم تا 30 مرداد ماه سال جاري با حضور دانشجويان رشته هاي مديريت، حسابداري، اقتصاد،MBA و رشته هاي مرتبط با امور مالي از دانشگاه تهران، صنعتي شريف، علامه طباطبايي، خوارزمي، خواجه نصير، الزهرا، اميركبير، شهيد بهشتي، تربيت مدرس و دانشگاه آزاد اسلامي در شركت بورس اوراق بهادار تهران برگزار گرديد.
در نخستين دوره ليگ ستارگان بورس، تيم دانشجويان حسابداري دانشگاه الزهرا(س) به سرپرستي خانم دكتر مشايخ، عضو هيات علمي و مدير گروه حسابداري دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي و اعضاي تيم خانم ها: هانيه حكمت؛ شيدا نايب محسني؛ زهرا فراهاني و شيما نام آور، توانست با كسب بيشترين سود، رتبه اول در اين دور از رقابت را به دست آورد.
تيم هاي دانشگاه هاي علامه طباطبايي و خواجه نصير نيز به ترتيب رتبه هاي دوم وسوم را كسب كردند. همچنين در اين دوره تيم دانشگاه تهران به عنوان اخلاقي ترين تيم انتخاب گرديد.
گفتني است در مراسم اختتاميه اين مسابقات كه در عصر روز 12 شهريورماه 96 برگزار شد خانم دكتر ملانظري، سرپرست دانشگاه الزهرا(س) نيز حضور داشته و لوح تقدير اعضاي تيم را اهدا كرد.
روابط عمومي دانشگاه الزهرا(س) اين موفقيت را به اعضاي پرتلاش تيم تبريك گفته و موفقيت روزافزونشان را از درگاه باريتعالي آرزومند است.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:80
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.