۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور
برگزاري دو سخنراني بين المللي در دانشگاه الزهرا(س)
ارسال شده در تاریخ 1396/06/20
ساعت 15:28
به همت مديريت همكاري هاي علمي بين المللي دانشگاه در تاريخ 19 شهريورماه 96 دانشگاه الزهرا ميزبان دكتر سِر انريكه سالوادور مونكادا، مدير پژوهشكده علوم دانشگاه منچستر و همسر ايشان ماري-اسمرالدا نويسنده و فعال اجتماعي در حوزه محيط زيست از كشور بلژيك بود.
در پي اين حضور اعضاي هيات علمي و دانشجويان تحصيلات تكميلي در نشست تخصصي سالن پروين اعتصامي مركز همايش هاي بين المللي دانشگاه با نظرات دكتر سِر انريكه سالوادور مونكادا، در زمينه "آسپرين، به عنوان داروي پيشگيري از گرفتگي عروق تا داروي ضد سرطان" آشنا شده و فوايد و مضرات داروي آسپرين مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
هم چنين در نشست ديگري علاقمندان مستمع سخنان ماري-اسمرالدا در خصوص "نقش زنان در حفظ محيط زيست" بوده و ايشان طي سخنراني خود ضمن تأكيد بر نقش زنان در توليد غذا و آب و انرژي براي خانواده، راهكارهايي براي حفظ محيط زيست توسط زنان ارائه داد.
در پايان جلسه لوح يادبود دانشگاه الزهرا(س) توسط دكتر حناچي، مدير همكاري هاي علمي و بين المللي دانشگاه، به ميهمانان اعطا گرديد و در فرصت صرف ناهار در رستوران تاريخي سنتي ترمه دانشگاه در خصوص همكاري هاي مشترك و راهكارهاي آن مذاكراتي به عمل آمد. 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:34
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.