۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ آبان
دريافت تقديرنامه سه ستاره در نهمين دوره جايزه تعالي منابع انساني توسط دانشگاه الزهرا(س)
ارسال شده در تاریخ 1396/08/17
ساعت 08:37
دانشگاه الزهرا (س) به عنوان نخستين دانشگاه دولتي است كه در سطح وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري و دانشگاه هاي دولتي و غير دولتي سراسر كشور در نهمين جايزه تعالي منابع انساني كه روز سه شنبه 16 آبان 96 در مركز همايش هاي بين المللي رازي برگزار شد، در رقابت با شركت هاي بزرگ خصوصي و نيمه دولتي حضور موفق داشته است . در فرآيند سنجش و تعالي سازماني بر مبناي مدل EFQM كه از معتبرترين و جامع ترين ارزيابي هاي ملي در كشور است موفق به كسب تقدير نامه سه ستاره شده است .
دانشگاه الزهرا (س) از ماه ها قبل توسط كارشناسان ارشد انجمن مديريت منابع انساني ايران مورد ارزيابي هاي انفرادي، تيمي و بازديد از محل قرار گرفت و به استناد شواهد و مستنداتي كه به ارزياب هاي محترم انجمن منابع انساني ايران ارائه شده است پس از طي فرآيندهاي ارزيابي تعالي منابع انساني و رسيدگي در شوراي علمي و داوري مور تائيد قرار گرفت .
اين جايزه به پاس تلاش براي استقرار مدل ملي تعالي منابع انساني و رعايت استانداردهاي مورد نياز توسعه منابع انساني به دانشگاه الزهرا (س) به عنوان تنها نماينده ميان جامعه دانشگاه هاي كشور تعلق گرفته است.
دكتر علي رحماني- معاون اداري و مالي دانشگاه- هدف از شركت در اين رقابت را شناسايي نقاط قابل بهبود منابع انساني دانشگاه عنوان نمودند و خاطر نشان كردند تعالي سازمان ممكن نيست مگر توجه ويژه به سرمايه هاي انساني ومديريت بهينه اين سرمايه عظيم كه رشد و ترقي سازمان وابسته به اين عامل مهم و مؤثر است.مقرر گرديد با برنامه ريزي اصولي ومنسجم وبكارگيري استراتژي هاي مناسب در راستاي ماموريت اصلي دانشگاه با ترسيم اهداف كوتاه مدت و بلند مدت با شتابي مضاعف در راستاي تحقق اهداف تعالي منابع انساني گام نهاده و در اين مسير نه تنها نقاط شناسايي شده بهبود يابند بلكه به نقاط قوت تبديل گردند.
روابط عمومي به نمايندگي از جامعه دانشگاه الزهرا(س) اين موفقيت را به تمامي عوامل اجرايي و دست اندركاران و اعضاي دانشگاه كه در پيشبرد اين پروژه همراهي نموده اند، تبريك عرض نموده و موفقيت هاي روزافزون در مسير تعالي و پيشرفت دانشگاه را آرزومند است.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:345
تصاویر مرتبط:

  • دريافت تقديرنامه سه ستاره در نهمين دوره جايزه تعالي منابع انساني توسط دانشگاه الزهرا(س)
  • دريافت تقديرنامه سه ستاره در نهمين دوره جايزه تعالي منابع انساني توسط دانشگاه الزهرا(س)

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.