۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
ديدار صميمانه دانشجويان دكتري ورودي 96 با رييس و مسئولان دانشگاه
ارسال شده در تاریخ 1396/09/21
ساعت 14:06
دانشجويان جديدالورود دكتري سال 96 در تاريخ 20/9/96 به منظور آشنايي بيشتر با قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه در جلسه اي با حضور دكترملانظري، سرپرست دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمين دكتر خان¬بيگي، نماينده نهاد رهبري در دانشگاه، دكتر سيف برقي، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي، دكتر عطركار روشن، معاون دانشجويي، دكتر نيك منش، مدير تحصيلات تكميلي دانشگاه و دكتر كشاورزي، مدير امور پژوهشي، شركت كردند. اين ديدار در آمفي تئاتر دكتر مصلي نژاد دانشكدۀ علوم اجتماعي و اقتصادي برگزار گرديد.
در ابتداي جلسه رياست دانشگاه، ضمن خوش‌آمدگويي، دانشجويان دكتري را همكاران آموزشي دانشگاه در آينده نزديك معرفي كرده و آنها را الگوي رفتاري مناسب براي كليه دانشجويان دانشگاه دانستند. همچنين توضيحاتي را در خصوص امكانات موجود در دانشگاه و نيز راهكارهايي براي بهبود وضعيت پژوهشي، آموزشي، اسكان و تخصيص و تجهيز فضاي مناسب براي دانشجويان دكتري ارائه نمود.
درادامۀ جلسه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي درخصوص نحوۀ چاپ مقالات در مجلات معتبر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري وISI نكاتي را ذكر كرده و همچنين ساير مسئولان حاضر در جلسه در خصوص قوانين و مقررات دانشگاه و حمايت‌ هاي پژوهشي و مالي از دانشجويان دكتري نظير فرصت مطالعاتي، پرداخت كمك¬ هزينۀ چاپ مقالات و شركت در همايش هاي بين المللي، مطالبي را مطرح كردند.
مدير تحصيلات تكميلي نيز با مروري بر شيوه نامه آموزشي دكتري، به توضيح برخي از مهم ترين قوانين آموزشي دكتري پرداخت. سپس مسؤولان به سؤالات دانشجويان حاضر پاسخ دادند.
در پايان اين نشست، هديه¬اي به رسم يادبود از طرف دانشگاه به دانشجويان داده شد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:79
تصاویر مرتبط:

  • ديدار صميمانه دانشجويان دكتري ورودي 96 با رييس و مسئولان دانشگاه
  • ديدار صميمانه دانشجويان دكتري ورودي 96 با رييس و مسئولان دانشگاه
  • ديدار صميمانه دانشجويان دكتري ورودي 96 با رييس و مسئولان دانشگاه

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.