۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
بررسي راهكارهاي همكاري دانشگاه الزهرا(س) و شهرداري منطقه 3 در نشست مشترك
ارسال شده در تاریخ 1396/10/03
ساعت 09:27
در تاريخ سوم دي ماه 96، نشست مشتركي با حضور مهندس روحاني- قائم مقام شهرداري منطقه 3 تهران- مهندس خوش برش- مشاور فرهنگي و اجتماعي شهردار-، مهندس اكبري- شهردار ناحيه 1 منطقه -3، دكتر رحماني- معاون اداري و مالي، دكتر گليجاني مقدم- معاون فرهنگي و اجتماعي-، دكتر خسروي- رئيس پژوهشكده زنان-، دكتر محمدي- دبير كميته الگوي مصرف مديريت سبز- و مهندس حيدراولاد- دبير شوراي مديريت سبز- برگزار شد و موضوعات مورد علاقه شهرداري و دانشگاه مورد بررسي قرار گرفت.
در اين نشست خانم خوش برش با عنايت به توانمندي هاي دانشگاه در حوزه مطالعات و پژوهش هاي زنان، روان شناسي و ... خواهان همكاري بيشتر دانشگاه در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي شد و مقرر گرديد موارد همكاري در جلسات ديگري كه با گروه هاي مطالعات زنان، روان شناسي، جامعه شناسي و نيز پژوهشكده زنان و معاونت فرهنگي خواهند داشت مشخص شود.
مهندس روحاني نيز ضمن قدرداني از اقدامات دانشگاه در تعامل بهتر با محله ده ونك، از جمله دسترسي عموم مردم منطقه به خدمات درمانگاه و نيز مركز مشاوره دانشگاه، آمادگي خود را براي كمك به دانشگاه در حوزه‏هاي مديريت سبز، ترافيك و ساخت پاركينگ اعلام نمود. وي همچنين به خريد تجهيزات بازي خاص در منطقه 3 شهرداري اشاره كرد كه امكان پژوهش در بازي درماني را فراهم مي كند.
مهندس اكبري در اين جلسه اقدامات شهرداري ناحيه 1 در ساماندهي تعميرگاه ها، رفع مشكلات ترافيكي ميدان شيخ بهايي، و بهسازي پياده روي هاي اطراف دانشگاه را برشمرده و خواستار همكاري بيشتر دانشگاه در بهبود خدمات رساني به دانشجويان و نيز مردم اين محله شد.
در پايان دكتر رحماني موضوعات في ما بين را در سه گروه (1) كمك هاي پژوهشي و فني دانشگاه در حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي، زيستي و محيط زيست، (2) كمك هاي شهرداري به بهبود ترافيك، مديريت پسماند، مديريت فضاي سبز و آموزش همكاران خدماتي و (3) موضوعات خاص دانشگاه از جمله طرح‏هاي ساماندهي دانشگاه و ضرورت كمك شهرداري به تملك املاك غرب دانشگاه و نيز همكاري در ايجاد مركز خدماتي و پاركينگ، دسته بندي نموده و در اين خصوص توضيحاتي را ارائه نمود.
در اين نشست موضوع احداث پل هوايي در ميدان شيخ بهايي به جهت سهولت تردد دانشجويان و ساكنين نيز مطرح گرديد و مقرر شد از معاونت ترافيك شهرداري كارشناساني براي بررسي موضوع از منطقه بازديد كنند و با تشكيل كارگروه هايي موضوعات مورد علاقه به تفصيل بررسي و عملياتي شود.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:242
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.