۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
پيام تبريك سرپرست دانشگاه الزهرا(س) در پي معرفي نمايندگان شوراي صنفي دانشجويي
ارسال شده در تاریخ 1396/10/06
ساعت 14:21
پس از برگزاري انتخابات شوراي صنفي دانشجويي در تاريخ سوم دي ماه 96 و انتخاب نمايندگان دانشجويان براي عضويت در اين شورا، دكتر مهناز ملانظري، سرپرست دانشگاه الزهرا(س)، با نگارش پيام تبريك ذيل اين انتخاب را به دانشجويان تبريك گفت. متن پيام به اين شرح مي باشد:

پاداش هاي خدايي بهتر و جاودانتر است براي، آنان كه پذيراي دعوت پروردگار خود شدند و نماز را بر پا داشتند و كارشان بنا بر مشورت ميان ايشان است و از آنچه روزيشان كرده ايم به ديگران مي بخشند.
سوره شوري آيه 38
منتخبين محترم شوراي صنفي دانشجويي دانشگاه الزهرا(س)
ميلاد خجسته يازدهمين نورهدايت امام حسن عسكري عليه السلام و انتخاب شما عزيزان و همراهان صميمي و دلسوز دانشگاه توسط راي دانشجويان آگاه و متعهد دانشگاه الزهرا(س) را تبريك عرض نموده، اميدوارم فكر پرشور و بازوي جوانتان بار ديگر ياري گر دانشگاه در ايجاد فضاي همدلي و تعامل بين دانشجويان و مسئولان دانشگاه گردد.
بر اين باورم، ارائه نقطه نظرات مشورتي و پيشنهادات كاربردي و لحاظ نمودن آن در مراحل برنامه ريزي و اجراي فعاليت هاي مرتبط با امور صنفي دانشجويي، موجبات بهره مندي مديران دانشگاه از ظرفيت‌هاي خلاق دانشجويي را فراهم ساخته و فرهنگ پيگيري حل مشكلات رفاهي از طريق تعامل و در مسير مجاري قانون را تقويت مي نمايد.
مجددا مراتب سپاس خود را از دانشجوياني كه در اين انتخابات حضوري فعال داشته چه آنان كه راي دادند و چه آنان كه راي آوردند اعلام داشته و سلامتي و موفقيت روز افزون همه شما عزيزان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

مهناز ملانظري
سرپرست دانشگاه الزهرا(س)
 
فهرست اسامي 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:285
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.