۱۳۹۷ جمعه ۲۸ دي
كسب سه عنوان برتر توسط انجمن علمي دانشجويي، نشريه و دانشجوي رشته علم اطلاعات و دانش شناسي در جشنواره ادكا
ارسال شده در تاریخ 1396/10/09
ساعت 09:57
در پنجمين جشنواره برترين‌هاي علم اطلاعات و دانش شناسي ايران كه توسط اتحاديه انجمن هاي علمي-دانشجويي علم اطلاعات و دانش شناسي ايران (ادكا) با همكاري دانشگاه شهيد بهشتي در تاريخ 29 آذر ماه 1396 برگزار شده بود؛ انجمن علمي- دانشجويي علم اطلاعات و دانش شناسي دانشگاه الزهرا(س)، نشريه "پيك كتابداري" كه متعلق به دانشجويان علم اطلاعات و دانش شناسي دانشگاه الزهرا است و الهه حسيني دانشجوي دكتري اين گروه ، موفق به كسب مقام برتر شدند.
شايان ذكر است ادكا (اتحاديه انجمن هاي علمي- دانشجويي علم اطلاعات و دانش شناسي ايران) زير نظر وزارت علوم بوده و نهادي رسمي است و از لحاظ بودجه و مجوز زير نظر اداره كل فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم است و در ميان اتحاديه‌هاي علمي دانشجويي موجود در ايران در زمره‌ي برترين‌ها است. اين اتحاديه دانشجويي هر ساله انتخاباتي در ماه هاي آذر و يا دي برگزار مي‌نمايد و در اين انتخابات نمايندگاني از بيش از 15 انجمن علمي دانشجويي از سراسر كشور حضور دارند.
روابط عمومي به نمايندگي از جامعه دانشگاهي الزهرا(س) موفقيت هاي به دست آمده را به اعضاي هيئت علمي و دانشجويان رشته علم اطلاعات و دانش شناسي تبريك مي گويد.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:188
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.