۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
دريافت گواهينامه تعهد به تعالي (سه ستاره) در هشتمين جشنواره ملي نظام پيشنهادات توسط دانشگاه الزهرا(س)
ارسال شده در تاریخ 1396/11/10
ساعت 14:06
دانشگاه الزهرا (س) با هدف ارزيابي كيفيت نظام پيشنهادات خود و بررسي نقاط ضعف و قوت آن از منظر ارزيابان بيروني ، به عنوان نخستين دانشگاه دولتي در هشتمين جشنواره ملي نظام پيشنهادات كه از معتبرترين و جامع ترين ارزيابي هاي ملي در كشور است شركت نمود. نظام پيشنهادات دانشگاه و رويه هاي كاري آن و ميزان مشاركت اعضا و كيفيت و كميت پيشنهادات و ساير شاخصهاي مرتبط با تعالي توسط تيم ارزيابي مورد ارزيابي هاي انفرادي،تيمي و بازديد از محل قرار گرفت و مصاحبه هاي مختلفي در اين خصوص با مديران و كاركنان صورت گرفت.
در مراسم اختتاميه جشنواره كه در تاريخ 9 بهمن 1396 در دانشگاه تهران برگزار شد اعلام گرديد كه دانشگاه الزهرا در رقابت با سازمانهاي دولتي و خصوصي شركت كننده در جايزه جشنواره موفق به كسب گواهينامه تعهد به تعالي (سه ستاره) در نظام پيشنهادات گرديده است. اين جايزه به پاس تلاش براي استقرار مدل ملي تعالي نظام پيشنهادات و رعايت استانداردهاي مورد نياز به دانشگاه الزهرا (س) به عنوان تنها نماينده ميان جامعه دانشگاه هاي كشور تعلق گرفته است.
روابط عمومي به نمايندگي از جامعه دانشگاه الزهرا(س) اين موفقيت را به تمامي عوامل اجرايي و دست اندركاران و اعضاي دانشگاه كه در پيشبرد اين پروژه همراهي نموده اند، تبريك عرض نموده و موفقيت هاي روزافزون در مسير تعالي و پيشرفت دانشگاه را آرزومند است.
 
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:394
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.