۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
كسب رتبه هاي برتر توسط دانشجويان رشته طراحي پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) در نخستين جشنواره ملي طراحي لباس و پارچه كودك و نوجوان
ارسال شده در تاریخ 1396/12/02
ساعت 13:08
سه رتبه برتر اول تا سوم طراحي لباس و پارچه نخستين جشنواره ملي طراحي لباس و پارچه كودك و نوجوان به دانشجويان مقطع كارشناسي رشته هاي طراحي پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) اختصاص يافت.
دانشجويان الهه آقارضايي، رتبه اول بخش طراحي پارچه، ياسمن ولاشجردي، رتبه سوم بخش طراحي پارچه، فرنوش احمدي، رتبه سوم بخش طراحي لباس را در مراسم اختتاميه نخستين جشنواره ملي طراحي لباس و پارچه كودك و نوجوان كه در تاريخ 24 تا 27 بهمن ماه 1396 در مركز آفرينش هاي فرهنگي و هنري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار گرديد به خود اختصاص دادند. آثار دانشجويان به دليل خلاقيت و قابليت توليد انبوه و اجراي هوشمندانه نقشمايه ها در اجزاي كلكسيون و همچنين رعايت اصول علمي طراحي انتخاب شدند.
قابل ذكر است كه تعداد 390 اثر لباس و 60 طرح پارچه به دبيرخانه جشنواره ارايه شده بود. اعضاي هيات داوران نيز از دانشگاه هاي مختلف و نيز از توليدكنندگان مطرح در اين حوزه بودند و دكتر مريم مونسي سرخه، عضو هيات علمي گروه طراحي پارچه و لباس دانشگاه الزهرا نيز در اين گروه حضور داشت.
 
روابط عمومي به نمايندگي از جامعه دانشگاهي الزهرا(س) ضمن عرض تبريك به دانشجويان پرتلاش، سلامتي و توفيقات روزافزونشان را از درگاه خداوند متعال آرزومند است.
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:178
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.