۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
رويداد سه روزه استارت‌آپ ويكند از ايده تا توليد (پوشاك)
ارسال شده در تاریخ 1396/12/11
ساعت 15:07
استارت‌آپ ويكند از ايده تا توليد (پوشاك) روزهاي سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه 8، 9 و 10 اسفندماه برگزار شد. در اين رويداد سه روزه حدود 120 نفر با يكديگر رقابت كردند.

افتتاحيه (سه شنبه 8 اسفندماه 1396)
در روز افتتاحيه مشتاقان كارافريني و صاحبان ايده دور هم جمع شده و ايده هاي خود را در يك دقيقه كه ارائه اسانسوري ناميده مي‌شود ارائه كردند پس از راي گيري و انتخاب 10 ايده برتر صاحبان ايده شروع به تيم سازي كرده و تيم لازم براي شروع كار را ساختند.
روز دوم رويداد (چهارشنبه 9 اسفندماه 1396)
در روز دوم امكاناتي در اختيار تيم ها قرار داده شد و يك كارگاه آموزشي بوم كسب و كار برگزار شد و پس از آن كار تيم‌ها آغاز شد. در اين بين افراد متخصصي كه در زمينه‌هاي مختلف (راه‌اندازي استارت آپ، برنامه نويسي، سئو، طراحي وب سايت و…) مهارت و تجربه داشتند و منتور يا مربي ناميده مي شوند به كمك تيم ها آمدند و در حوزه هاي تخصصي خود آنها را راهنمايي كردند.
روز سوم رويداد (10 اسفندماه 1396)
روز سوم تيم‌ها تا ظهر به فعاليت خود ادامه دادند و كارگاره ماركتينگ نيز براي آن‌ها برگزار شد و سپس منتورها در جايگاه داوران قرار گرفتند و تيم‌ها به صورت آزمايشي ايده‌هاي خود را ارائه دادند و منتورها راهنمايي‌هاي نهايي را انجام دادند و تيم‌ها پس از رفع ايرادات كار خود براي ارائه نهايي آماده شدند. در نهايت تيم‎ها ايده‎هاي خود را براي داوران ارائه داده و داورها سه تيم برتر را انتخاب كردند و رويداد استارتاپي به پايان رسيد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:148
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.