۱۳۹۶ جمعه ۲۹ دي
امضاي تفاهم نامه همكاري ميان دانشگاه الزهرا(س) و سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس
ارسال شده در تاریخ 1395/09/20
ساعت 16:48
طي جلسه مشتركي با حضور دكتر انسيه خزعلي-رئيس دانشگاه الزهراء- و مريم مجتهدزاده لاريجاني- رييس سازمان نشر آثار و ارزش هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس- در تاريخ 20 آذر ماه، تفاهم نامه همكاري منعقد و امضا گرديد.
در مقدمه اين تفاهم نامه به هشت سال مجاهدت و ايثار شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان عزيز و همچنين به صبر، تلاش و پشتيباني خانواده هاي معظم ايشان، مردم عزيز كشورمان اشاره شده، كه آثار و بركات ارزشمند آن در سايه رهبري نظام در امتداد حركت سرخ انقلاب اسلامي مي تواند عامل پيشبرد و تكامل آحاد جامعه باشد .
در اين تفاهم همكاري موضوع حفظ و نشر ارزشها به عنوان اولويت نظام و از دغدغه هاي هميشگي مقام معظم رهبري حفظه الله تعالي مورد تاكيد قرار گرفته كه تجربه و اهتمام سازمان نشر آثار و ارزشهاي مشاركت زنان مي تواند در كنار دستآوردهاي عظيم آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، تبليغي و ارتباطي دانشگاه الزهرا و دانشجويان و دانش آموخته اين نهاد مقدس در ميان اقشار مختلف مردم فضايي فراهم آورد تا هدف مشترك ترويج آثار و ارزشهاي دفاع مقدس به ويژه در حوزه مشاركت زنان با سرعت، دقت و عمق بيشتري محقق گردد.
اين تفاهم نامه با هدف ترويج آثار و ارزش هاي دفاع مقدس به ويژه در حوزه مشاركت زنان منعقد شده است؛ به منظور ترويج فرهنگ ايثار و مجاهدت و روحيه ي انقلابي گري در بين اساتيد و دانشجويان خواهر، بهره گيري بهينه از امكانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترك دوجانبه مورد تاكيد قرار گرفت.
اين تفاهم نامه در زمينه هاي تبادل يافته ها و تجربه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و تبادل دستاوردهاي موجود در حوزه هاي ارتباطات و فناوري اطلاعات و استفاده متقابل از امكانات و نيروي انساني در حوزه هاي ذكر شده مورد توجه قرار گرفته است.
شايان ذكر است اين تفاهم نامه به مدت 5 سال قابل اجرا مي باشد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:23
تصاویر مرتبط:

  • امضاي تفاهم نامه همكاري ميان دانشگاه الزهرا(س) و سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس
  • امضاي تفاهم نامه همكاري ميان دانشگاه الزهرا(س) و سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس
  • امضاي تفاهم نامه همكاري ميان دانشگاه الزهرا(س) و سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشاركت زنان در دفاع مقدس

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.