۱۳۹۶ جمعه ۲۹ دي
چاپ دو مقاله ISI حاصل از پروژه هاي كلاسي دانشجويان ارشد زبان انگليسي
ارسال شده در تاریخ 1395/09/24
ساعت 11:59
مقالات خانم ها خداكرمي و اباذري از فارغ التحصيلان رشته آموزش زبان انگليسي در دو مجله نمايه شده در (ISI (Web of Science به چاپ رسيد. پژوهش هاي منعكس شده در اين مقالات مربوط به دو درس سمينار و جامعه شناسي زبان است كه توسط آقاي دكتر سيد عبدالحميد ميرحسيني در مقطع كارشناسي ارشد اين رشته در سال تحصيلي 94-93 ارائه شد.

يكي از اين دو مقاله به عنوان اثر مشترك دكتر ميرحسيني و خانم سپيده خداكرمي (فارغ التحصيل كارشناسي ارشد آموزش-محور آموزش زبان انگليسي – درس سمينار) و ديگري به عنوان اثر مشترك ايشان و خانم پريسا اباذري (فارغ التحصيل كارشناسي ارشد آموزشي-پژوهشي آموزش زبان انگليسي – درس جامعه شناسي زبان) به چاپ رسيده است.

پژوهش اول كه در قالب مقاله اي در مجله Journal of Multicultural Discourses (انتشاراتTaylor and Francis ) منتشر شده است، به مساله سياست گذاري هاي رسمي آموزش زبان انگليسي در كشور و مقايسۀ آنها با برخي سياست هاي نهفته در فعاليت هاي آموزشي تعدادي از مؤسسات آموزش زبان مي پردازد.

صفحه مقاله در وبگاه مجله: Mirhosseini & Khodakarami

مقاله حاصل از پژوهش ديگر در مجله Open Linguistics (انتشارات De Gruyter) چاپ شده است و موضوع مورد بررسي در آن عبارت است از نگرش هاي زباني گويشوران دوزبانه در شهر تبريز نسبت به زبان هاي فارسي و آذري.

دسترسي به مقاله از طريق وبگاه مجله: Mirhosseini & Abazari
ارسال کننده:
تعداد بازدید:23
تصاویر مرتبط:


  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
   
  آدرس پست الکترونیکی شما
     
  توضیحات
   
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
   
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.