۱۳۹۶ جمعه ۲۹ دي
جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان با حضور رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه برگزار شد
ارسال شده در تاریخ 1395/10/05
ساعت 09:17
جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان با حضور رياست دانشگاه ، معاون دانشجويي و معاون فرهنگي روز چهارشنبه اول دي 1395 با حضور جمعي از دانشجويان در تالار حافظ دانشكده ادبيات برگزار شد.
در اين جلسه خانم دكتر انسيه خزعلي ضمن تبريك ايام ماه ربيع جلسه را آغاز نمودند و با توجه به سوالات مطرح شده توضيحاتي درباره چگونگي واگذاري خوابگاه به دانشجوياني كه طول تحصيلشان بيش از 8 ترم ميباشد ، واگذاري وام دانشجويي، سرويس اياب و ذهاب و ... دادند.
از جمله موارد ديگر كه در اين جلسه به آن اشاره شد نتيجه بازديدهاي دانشگاه هاي خارجي از دانشگاه الزهرا (س) بود كه در هر نشست تفاهم نامه هايي به امضا دو طرف رسيده مي شود و طبق آن تبادل استاد، دانشجو، دريافت بورسيه هاي تحصيلي، كارهاي پژوهشي مشترك تبادل هيات تحريريه در مجلات علمي انجام مي گيرد. اميد است كه در آينده دانشگاه الزهرا (س) بتواند مجله هاي بين المللي زيادي را منتشر كند. معاونين محترم دانشجويي و فرهنگي نيز پاره ايي از سوالات ذي ربط را پاسخ دادند. در پايان جلسه براي حل مشكلات مطرح شده خانم دكتر خزعلي و هيات همراه براي بازديد از كارگاه چوب به دانشكده هنر رفتند و مسايل را از نزديك بررسي نمودند.
لازم به ذكر است كه اين دومين جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان با رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه در ايام اخير است. اولين جلسه به همت جامعه اسلامي دانشجويان در تاريخ 23 آذرماه از ساعت 13:30 لغايت 15 در سالن دكتر توراني و با حضور معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي، معاون اداري و مالي و ساير مسئولان برگزار گرديد.
گفتني است از آغاز ترم جاري تاكنون رئيس دانشگاه به اتفاق معاون دانشجويي و مسئولان امور دانشجويان دو بار نيز در جمع دانشجويان مجتمع خوابگاهي فرزانگان حضور يافته اند. 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:64
تصاویر مرتبط:

  • جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان با حضور رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه برگزار شد
  • جلسه پرسش و پاسخ دانشجويان با حضور رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه برگزار شد

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.