۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
بازديد ميهمانان همايش بين المللي جايگاه زنان انديشمند ايران و عرب از نمايشگاه هاي تخصصي دانشكده هنر
ارسال شده در تاریخ 1395/11/04
ساعت 11:06
همزمان با برگزاري همايش بين المللي جايگاه زنان انديشمند ايران و عرب در گسترش تعامل و گفتگو هاى فرهنگى، از روز دوم بهمن نمايشگاه تخصصي دانشكده هنر در مركز همايشهاي بين المللي دانشگاه الزهرا(س) برگزار گرديد. ميهمانان و مدعوين اين همايش و خانم مولاوردى، معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و خانم دكتر خزعلى رئيس دانشگاه الزهرا و هيات همراه از نمايشگاه هاى جانبى اين كنفرانس كه شامل آثار صنايع دستي و نمايشگاه لباس بود؛ ديدن كردند .
در "نمايشگاه صنايع‌دستي، زبان مشترك گفتگوي فرهنگي" علاوه بر بخش نمايشى، آثار دانشجويان دانشگاه هنر تهران و دانشجويان رشته صنايع دستى دانشگاه الزهرا، محصولاتى از توليدكنندگان برجسته صنايع دستى جهت فروش و عرضه به نمايش درآمده است.
و در " نمايشگاه لباس ايراني-اسلامي با تاكيد بر كاربرد صنايع‌دستي" آثار ارزشمندى از اساتيد و دانشجويان گروه طراحى لباس دانشگاه الزهرا و همين طور دكتر مهين سهرابى، دبيركانون هماهنگى دانش و صنعت صنايع دستى وجود دارد. علاوه بر آن، آثار ارزشمند و زيباى پارچه سازي روي پوشاك از گروه هنري پركاله متعلق به جمعي از دانشجويان دانشگاه علمي و كاربردي واحد 34 تهران به همراهي استاد راهنماى ايشان خانم سيما كلانتر مدرس دانشگاه هاي هنر تهران در قالب همكارى «كانون هماهنگي دانش و صنعت صنايع دستي ايران» و «انجمن علمي پژوهش‌هاي هنري ايران» به نمايش گذاشته شده است.
اين مجموعه مشترك توسط هيات داورى شوراى داورى بنياد مد و لباس مورد داورى قرار گرفت و نشان شيما و مالكيت معنوي به مجموعه اي از آنها تعلق گرفت.
اين نمايشگاه تا روز چهارم بهمن نيز جهت بازديد ميهمانان و مدعوين اين كنفرانس برقرار مي باشد.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:507
تصاویر مرتبط:

  • بازديد ميهمانان همايش بين المللي جايگاه زنان انديشمند ايران و عرب از نمايشگاه هاي تخصصي دانشكده هنر
  • بازديد ميهمانان همايش بين المللي جايگاه زنان انديشمند ايران و عرب از نمايشگاه هاي تخصصي دانشكده هنر
  • بازديد ميهمانان همايش بين المللي جايگاه زنان انديشمند ايران و عرب از نمايشگاه هاي تخصصي دانشكده هنر

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.