۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد
آغاز بزرگترين رويداد كارآفريني زنان
ارسال شده در تاریخ 1395/11/24
ساعت 13:24
در راستاي منويات مقام معظم رهبري در جهت كارآفريني و توسعه فناوري در كشور و با عنايت به شعار امسال با عنوان اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل، دانشگاه الزهرا (س) با همكاري ستاد نرم و هويت ساز معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در جهت ارتقاء سطح توانمنديهاي دانشجويان اين دانشگاه "بزرگترين رويداد كارآفريني بانوان ياس با محوريت توليد محتواي ديجيتال (اپليكيشن موبايل، وب سايت و بازي هاي رايانه اي)" با موضوعات هنر، صنايع دستي، فني و مهندسي، سلامت و سبك زندگي و غيره را روز پنجشنبه مورخ 5 اسفند ماه 95 برگزار مي نمايد.
خانم دكترخزعلي، رئيس دانشگاه الزهرا (س) در خصوص اين رويداد بزرگ، طي سخناني اعلام كرد اشتغال در حوزه علوم انساني در كشور ما به سختي محقق مي‌شود؛ از سويي بيشترين توليد ناخالص دنيا در صنعت فناوري اطلاعات مي‌باشد، تلاش ما در رويداد كارآفريني متحواي ديجيتال استفاده از ظرفيتهاي فناوري اطلاعات در راستاي كارآفريني در حوزه علوم انساني و علوم پايه است. دانشگاه الزهرا با خيل كثيري از دانشجويان و اساتيد توانمند كه اغلب آنان نيز از بانوان خلاق و تواتمند مي‌باشند مي‌تواند به عتوان يكي از بازوهاي قدرتمند توليد محتواي ديجيتال نقش خود را در دستيابي به اهداف سند چشم انداز نمايان سازد.
روابط عمومي دانشگاه الزهرا (س) ضمن اعلام آغاز فرايند ثبت نام در اين رويداد بزرگ به اطلاع مي رساند كه ايده پردازي در محورها و موضوعات اين رويداد به صورت گروههايي متشكل از 3 الي 5 نفر تدارك يافته و افراد با شرايط سني مختلف مي توانند به صورت حقيقي و حقوقي، دانشجويي يا دانش آموزي در اين برنامه شركت ‌نمايند. همچنين امكان شركت تيمها بدون داشتن ايده نيز در اين رويداد فراهم گرديده است.
در تاريخ 5 اسفندماه نيز تيم ها شروع به حل مسئله و توليد محتواي ديجيتال در يك ماراتون حدودا 10 ساعته مي نمايند. علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت yas.alzahra.ac.ir مراجعه نمايند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:313
تصاویر مرتبط:


  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

  ارسال نظرات
  نام
   
  آدرس پست الکترونیکی شما
     
  توضیحات
   
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
   
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.