۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس
ارسال شده در تاریخ 1395/12/07
ساعت 13:24
از آنجايي كه هفته‌ي اول اسفندماه در تقويم ايراني «هفته‌ي مهندس» و روز پنجم اسفندماه «روز مهندس» ناميده شده است، انجمن‌هاي علمي دانشجويي رشته‌هاي فني و مهندسي اين روز و مقام مهندس را ارج نهادند.مطابق سال‌هاي گذشته ... انجمن علمي دانشجويي مهندسي كامپيوتر (نرم‌افزار) و شاخه‌ي دانشجويي IEEEدانشگاه الزهرا(س) مراسمي براي اين روز ترتيب ديدند.

شامل گفت‌و‌گويي با دكتر رضا عزمي،از اعضاي هيئت علمي گروه كامپيوتر دانشگاه الزهرا(س)،بود. ايشان در سخنان خود به جايگاه زنان در مهندسي و وضعيت كسب و كار در رشته‌هاي فني و مهندسي اشاره نمودند.دكتر عزمي مهندسي را تبديل علم به هنر و مهندسان را سربازاني ناميدند كه در راه علم و پيشرفت ايران و اسلام زندگي خود را وقف مي‌كنند و در اين راه به مقام شهادت نائل مي‌گردند.
پس از صحبت‌هاي دكتر عزمي، دو مسابقه با عناوين «كاريكاتور مهندسي» و «بهترين عكس جشن» اعلام شد و دانشجويان تئاتري با رويكرد انتقادي از مشكلات دانشگاه اجرا كردند.پس از آن نيز كليپي با همين موضوع پخش شد.
در پايان برنامه نيز از دكتر ژيلا اميني، مشاور شاخه‌ي دانشجويي IEEEدانشگاه الزهرا(س) به پاس زحمات بي‌دريغشان در دو سال گذشته تقدير و تشكر به عمل آمد و علاوه بر پذيرايي از كليه‌ي شركت‌كنندگان، هدايايي به رسم يادبود نيز به ايشان اعطا شد.
لازم به ذكر است انجمن‌هاي علمي دانشجويي برق و مكانيك دانشگاه الزهرا(س) نيز در اجراي اين برنامه ما را ياري دادند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:63
تصاویر مرتبط:

  • بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس
  • بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.