۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد
ملاقات رييس و اعضاي هيات رييسه دانشگاه با اعضاي هيات علمي، كاركنان و دانشجويان دانشكده فني و مهندسي
ارسال شده در تاریخ 1395/12/09
ساعت 17:24
خانم دكتر خزعلي- رئيس دانشگاه الزهرا(س)- به همراه خانم دكترعطركار روشن- معاون دانشجويي- خانم دكتر كريمي- معاون فرهنگي اجتماعي- خانم دكتر ملانظري- معاون اداري و مالي- آقاي دكتر سيف – معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي- آقاي دكتر شيري- معاون پژوهشي و فناوري- خانم گياهي- مدير برنامه بودجه تحول اداري و بهره وري – خانم دكتر آبام- مدير كتابخانه مركزي- آقاي خردبخش- مدير مركز نوآوري و شكوفايي- و خانم ناصري- مدير روابط عمومي- با اعضاي هيات علمي، كاركنان و دانشجويان دانشكده فني و مهندسي در روز 9 اسفند ماه 95 ديدار و گفتگو كردند. اين ديدار از ساعت 8:30 صبح ابتدا با حضور كارمندان اين دانشكده آغاز شد. در اين جلسه خانم دكتر خزعلي پس از استماع سخنان كاركنان و پيگيري بعضي موارد مطرح شده، بر ارائه پيشنهادات موثر در رفع مشكلات از سوي كاركنان، ارتقاء سطح علمي و مهارتي مورد نياز و التزام به رعايت اخلاق حرفه اي تاكيد نمود.
نشست دوم رييس و اعضاي هيات رييسه دانشگاه از ساعت 9 با حضور دانشجويان برگزار شد. دانشجويان در فضاي صميمي ضمن ابراز تشكر از حل مواردي نظير تجهيز كارگاهها و آزمايشگاههاي تخصصي و كلاسهاي آموزشي و انتقال برخي كلاسها از پرديس به سايت اصلي، موارد ديگري از مشكلات آموزشي و رفاهي خود را مطرح نمودند كه در همان جلسه راهكارهاي مختلف حل بعضي مشكلات توسط مسئولان حاضر بررسي گرديد. رياست دانشگاه نيز طي سخناني انتظار دانشگاه از حضور بيشتر و فعال تر دانشجويان فني و مهندسي را در فعاليت هاي پژوهشي و علمي مطرح نموده و اين موضوع را يادآور گرديد كه مسئولان دانشگاه با تمام امكانات خود از حركت هاي خلاقانه دانشجويان كه موجبات پيشرفت علمي ايشان را فراهم مي آورد؛ حمايت مي كنند.
نشست سوم رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه از ساعت 10:30 با حضور اعضاي هيات علمي دانشكده برگزار شد. در اين جلسه اعضاي هيات علمي از تلاش هاي صورت گرفته كه موجب حل مشكلات قبلي دانشكده گرديده، تشكر كرده و نكات ديگري نظير نياز دانشكده به كارشناس متخصص، توجه به اهميت دروس پايه، حل مشكل برق آزمايشگاهها و ... را عنوان كردند. سپس خانم دكتر خزعلي ضمن بيان نكاتي در خصوص رشته هاي تازه تاسيس دانشكده و لزوم توجه به تدوين برنامه هاي درسي با توجه به نياز دانشجو و رعايت سنوات تحصيلي به لزوم فعاليت بيشتر اعضاي هيات علمي در راستاي دستيابي به چشم انداز دانشگاه و انجام طرحهاي كاربردي در قالب برقراري ارتباط بيشتر بين صنعت و دانشگاه صحه گذاشت.
رياست دانشگاه همچنين در هر دو جلسه با اساتيد و دانشجويان، با اشاره به تشكيل مركز نوآوري و شكوفايي و افتتاح رسمي آن به زودي بر نقش موثر فعاليت هاي دانشكده فني و مهندسي در اين مركز تاكيد كرد. سپس خانم دكتر خزعلي و اعضاي هيات رئيسه از فضاهاي آموزشي، آزمايشگاهها و سايت هاي دانشكده بازديد كرده و نسبت به حل بعضي از موارد دستور پيگيري صادر نمودند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:347
تصاویر مرتبط:


  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

  ارسال نظرات
  نام
   
  آدرس پست الکترونیکی شما
     
  توضیحات
   
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
   
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.