۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن
برگزاري كارگاه آموزشي آشنايي با دوره بين المللي ACCA به صورت ويدئو كنفرانس با شعبه اروميه دانشگاه الزهراء(س)
ارسال شده در تاریخ 1396/08/03
ساعت 09:07
روز دوشنبه مورخ 96/8/1 ساعت 14 الي 17 با همكاري دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي و به همت انجمن علمي دانشجويي حسابداري و مركز آموزش حسابدارن خبره، كارگاه آشنايي با دوره بين المللي ACCA با حضور دانشجويان علاقمند و به صورت ويدئو كنفرانس و آنلاين با شعبه اروميه دانشگاه الزهراء(س) برگزار شد.
دوره بين المللي ACCA دوره‎اي است كه انجمن حسابداران خبره انگلستان برگزار مي‎كند. ACCA در حال حاضر معتبرين دورۀ حسابداري حرفه‎اي در دنياي بين‎المللي است. در بيش از 120 كشور دنيا نماينده دارد و بيش از 480000 نفر دانشجوي آن هستند. 
اين دوره شامل 3 سطح دانشي، مهارتي و حرفه‎اي است. كساني كه از دانشگاه‎هاي كشور ايران مدرك كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتراي حسابداري دارند، مي‎توانند تعدادي از دروس اين دوره را معافيت گرفته و مابقي دروس را به راحتي مطالعه و در كشور خودمان آزمون دهند. 
مدت زمان اين دوره حدود 5/3 تا 4 سال است اما علاقمندان مي توانند در كمتر از 3 سال نيز اين دوره را به پايان برسانند. . براي شروع ACCA نياز است كه زبان عمومي و تخصصيِ حسابداري خود را تقويت كنند.
مركز آموزش حسابداران خبره به عنوان نمايندۀ طلائي اين دوره بين‎المللي در ايران كلاسهاي آموزشي و آمادگي آزمون آن را برگزار ميكند.
هدف از برگزاري اين دوره افزايش سطح دانش و مهارت حسابداران ايراني در دنياي بين‎المللي است. كساني كه قصد دارند در حوزۀ كاري و تحصيلي خود پيشرفت كنند و به عنوان حسابداري حرفه‎اي و خبره باشند، مي توانند اين دورۀ بين‎المللي را هدف قرار دهند.
براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‎توانيد به وب سايت اصلي ACCA به نشاني زير مراجعه كنيد.
                                                                                                                                                                                            accaglobal.com
ارسال کننده:
تعداد بازدید:166
تصاویر مرتبط:

  • ACCA1
  • ACCA2
  • ACCA3
  • ACCA4
  • ACCA5
  • ACCA6
  • ACCA7
  • ACCA8

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.