۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
حضور خانم دكتر دست آموز در اجلاس انستيتو پوشكين
ارسال شده در تاریخ 1396/08/17
ساعت 18:40
در اين مراسم كه تحت عنوان «زبان روسي : آموزش. ارتباط و همكاري» در انستيتو دولتي زبان روسي پوشكين واقع در شهر مسكو برگزار شد، استادان زبان روسي به ويژه اعضاي شبكه همكاري با اين دانشگاه از كشورهاي مختلف دنيا حضور داشتند. دكتر سعيده دست آموز مدير گروه زبان روسي دانشگاه الزهرا(س) كه تنها استاد زبان روسي ايراني حاضر در اين مراسم بودند، در حاشيه اين همايش با سركار خانم ماگاريتا نيكولايونا روسيتسكايا رئيس انيستيتو پوشكين ملاقات كردند و هديه اي را از جانب دانشگاه الزهرا(س) به رسم يادبود به ايشان تقديم كردند. در مراسم افتتاحيه اين همايش جناب آقاي مارك كالنين رييس مركز همكاريهاي علمي و آموزشي روسيه نيز حضور داشتند. در حاشيه مراسم افتتاحيه خانم دكتر دست آموز ضمن گفتگو با آقاي كالنين و معرفي دانشگاه الزهرا(س) از ايشان درخواست كردند كه توجه بيشتري به همكاريهاي علمي و آموزشي با دانشگاههاي ايران به ويژه دانشگاه الزهرا(س) داشته باشند. گفتگو با آقاي كالنين با اهداي هديه يادبود دانشگاه الزهرا (س) به ايشان به اتمام رسيد. 
در اين مراسم كارگاههاي ارتقاي مهارت ويژه استادان زبان روسي برگزار شد كه از جمله آن ها مي توان به كارگاه با عنوان: «كيفيت آموزش زبان روسي به عنوان زبان خارجي: استاندارد سازي و آزمون هاي تستي» اشاره كرد. 
بخشي از اين مراسم به بازديد از نمايشگاهي با عنوان «سال 1917 سال انقلاب در زبان روسي» اختصاص داشت.
در ادامه سركار خانم دكتر دست آموز با خانم دكتر ويكتوريا ميخايلونا كوستوا معاون رييس انستيتو پوشكين در امور بين الملل ديدار كردند و با ايشان در خصوص برنامه برگزاري مراسم افتتاحيه مركز همكاري با انستيتو زبان روسي پوشكين در تاريخ 11 و 12 آذر 1396 و برگزاري اولين آزمون تستي استاندارد زبان روسي در دانشگاه الزهرا به گفتگو پرداختند.  
ارسال کننده:
تعداد بازدید:158
تصاویر مرتبط:

  •  حضور خانم دكتر دست آموز در اجلاس انستيتو پوشكين
  • حضور خانم دكتر دست آموز در اجلاس انستيتو پوشكين

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
گروه زبان و ادبیات روسی
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا،دانشکده ادبیات
 adabiat[at]alzahra.ac.ir
کدپستی : 1993893973 تلفن : 982188048038+
فاکس :
982188048038+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.