۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
نشست سالانه اساتيد معارف دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد
ارسال شده در تاریخ 1396/07/04
ساعت 14:08
نشست سالانه اساتيد معارف دانشگاه الزهرا(س) روز دوشنبه سوم مهرماه 1396 با حضور دكتر ملانظري- سرپرست دانشگاه-، حجه الاسلام و المسلمين دكتر خان بيگي -مسئول دفتر نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه- ، دكتر سيف-معاون آموزشي و تكميلي دانشگاه– و اعضاي هيئت علمي و مدعو گروه معارف دانشگاه برگزار شد.
در ابتداي جلسه دكتر ملانظري ضمن خير مقدم به حضار و ابراز خرسندي از برگزاري چنين نشستي، ابراز اميدواري نمود كه با استماع نقطه نظرات اعضاي جلسه در جهت تسهيل امور مرتبط به گروه، اقدام موثري صورت پذيرد.
در ادامه دكتر خزعلي- مدير گروه معارف- با تسليت ايام سوگواري حضرت اباعبدالله(ع) ضمن خير مقدم به رياست و ساير مسئولان دانشگاه با تأكيد بر اهميت نشست در راستاي دانش افزايي و انتقال تجارب اساتيد، درخواست كرد كه ضمن بيان ديدگاه ها در اين موضوع، از تجارب اساتيد موفق استفاده لازم صورت پذيرد. در ادامه دكتر خان بيگي با بيان اهميت دروس معارف، تدريس در گروه معارف را فرصت ويژه اي براي اساتيد عنوان كرد كه بايد با روش هاي تدريس نوين، بهترين بهره مندي را براي دانشجويان فراهم نمود. ايشان مطالعه مستمر، به روز بودن، طرح مباحث كاربردي و شور و نشاط در فضاي كلاس درس را سه عامل مؤثر در موفقيت استاد عنوان نمود. همچنين تأكيد به افزايش مهارت و توانمندي هاي بالقوه دانشجويان در حوزه كارهاي گروهي و ... نكاتي بود كه دكتر سيف برقي بر آن تاكيد كرد.
در پايان بخش اول نشست، اساتيد حاضر در جلسه سؤالات و پيشنهادات شان را با رياست و معاونت آموزشي دانشگاه طرح و تبادل نظر نمودند. بخش دوم نشست به صورت كارگاه آموزشي روش هاي تدريس با حضور دكتر حسيني- عضو هيات علمي دانشگاه تهران- و با مشاركت فعال اساتيد برگزار شد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:110
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.