۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر
فراخوان همايش ها
دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در نظر دارد یازدهمین همایش سیاست های مالی و مالیاتی ایران در اسفند ماه سال 96 را برگزار نماید.
اساتید و دانشجویان محترم می توانند در صورت تمایل مقالات خود را به این همایش ارسال نمایند. آخرین مهلت ارسال مقالات 96/10/20 خواهد بود.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس https://itfp.ut.ac.ir مراجعه نمایند.
 هجدهمین نمایشگاه دستاورد های پژوهش و فناوری و فن بازارادامه
دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر پژوهشکده در نظر دارد همایش ملی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با تأکید بر حوزه صنعت را در تاریخ 2 اسفند­ماه 1396 برگزار می­نماید.
اساتید و دانشجویان محترم می توانند در صورت تمایل مقالات خود را به این همایش ارسال نمایند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس سایت:www.iaukhsh.ac.ir مراجعه نمایند.
دانشگاه پیام نور استان البرز در نظر دارد دومین همایش ملی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با رویکرد حمایت از کسب و کار ایرانی را در تاریخ 9 بهمن ماه1396 (پوستر به پیوست) برگزار نماید.
اساتید و دانشجویان محترم می توانند در صورت تمایل مقالات خود را به این همایش ارسال نمایند. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس
CONFERENCE.PNU.AC.IR/ALBORZ-BUSINESS مراجعه نمایند.
همایش ملی مـواجهه با آسیب¬های اجتماعی از دیدگاه اسلام (پیشگیری و مقابله) دانشگاه شاهد در نظر دارد با همکاری برخی از مراکز علمی – پژوهشی اقدام به برگزاری همایش ملی مـواجهه با آسیب¬های اجتماعی از دیدگاه اسلام (پیشگیری و مقابله) را در تاریخ 13 و 14 تیرماه 1397 نماید.علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، این همایش به سایت: www://cipsh.ir مراجعه نمایند.
 نخستین همایش ملی آسیب شناسی اجتماعی ، زمینه ها ، علل و راهکار ها با تاکید بر استان کهگیلویه و بویر احمد ادامه
دومین همایش مالیاتی 97 شامل قانون جدید مالیات­ها – معافیت­ها – مالیاتهای تکلیفی – اظهارنامه ها 2 مردادماه 1397 در هتل ورزش، سالن بزرگ خیام ادامه
تاریخ به روز رسانی:
1397/03/19
تعداد بازدید:
792
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.