۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
دومین گردهمایی بازنشستگان دانشگاه الزهرا (س)
ارسال شده در تاریخ 1397/12/19
ساعت 17:32
دومین گردهمایی بازنشستگان دانشگاه الزهرا (س) روز شنبه 18 اسفند ماه 1397 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه، با حضور دکتر ملانظری رئیس دانشگاه، دکتر رحمانی معاون اداری و مالی، دکتر فتاحی مدیر امور اداری و پشتیبانی، دکتر کوهیان (از رؤسای سابق دانشگاه)، دکتر گلیجانی معاون فرهنگی و کلیه بازنشستگان و پیشکسوتان دانشگاه برگزار گردید.
مراسم در ساعت 14 با تلاوت قرآن مجید، اجرای سرود ملی و خوشامدگویی و تبریک آقای دکتر رحمانی معاون اداری و مالی به بازنسشتگان و پیشکسوتان دانشگاه آغاز گردید.
در ادامه خانم دکتر ملانظری ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار با پیشکسوتان گرانقدر دانشگاه، آنان را سرمایه های اصلی دانشگاه و مایه افتخار و مباهات قلمداد نمودند و خانواده دانشگاه الزهرا را همواره نیازمند حمایت و بهره مندی از تجارب گرانبهای ایشان دانست.
سپس گروه دختران هنرستان موسیقی، قطعات بسیار زیبایی را از موسیقی سنتی ایرانی اجرا نمودند که مورد توجه و استقبال حاضرین قرار گرفت.
با دعوت مجری مراسم، خانم دکتر موسوی لر از اعضای هیأت علمی دانشکده هنر و طراح نشان دانشگاه در سال 1380، به بیان خاطرات و تجارب خود در دانشگاه الزهرا پرداختند.
سخنران بعدی مراسم آقای دکتر کوهیان بود، ایشان از پیشکسوتان دانشگاه به عنوان انسان هایی والا مقام و شایسته تقدیر یاد نمود که همواره آنچه در توان علمی و عملی داشته اند را صادقانه و خالصانه در راستای تحقق اهداف دانشگاه به کار برده اند.
مراسم با میز گردی که با حضور آقای دکتر رضایی شریف آبادی، آقای دکتر کوهیان و سرکار خانم رحمتی تشکیل شده بود ادامه یافت و با دعوت آقای دکتر رضایی، خانم حافظ القرآنی مدیر امور مالی دانشگاه و جمعی دیگر از پیشکسوتان به بیان تجربیات و خاطرات ارزشمند خود در طول سال های خدمت در دانشگاه الزهرا پرداخت.
در پایان مراسم، کلیپی از اسامی و تصاویر بازنشستگان جدید (سال 1397) دانشگاه پخش گردید و هیأت رئیسه دانشگاه از ایشان با با اهدا هدایا و لوح های یادبود تجلیل نمودند.
این مراسم با پذیرایی و اعطای بسته های نوروزی به بازنشستگان در ساعت 18پایان یافت.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:718
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.