۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
ملاقات استاد میهمان بین المللی با مدیریت همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
ارسال شده در تاریخ 1398/02/24
ساعت 10:03
دکتر لورا راشل گالئوتی عضو هیات علمی دانشگاه برگامو ایتالیا که به منظور گذراندن فرصت مطالعاتی یک ماهه از تاریخ 15 اردیبهشت تا 15 خرداد 1398 در دانشگاه الزهرا به سر می برد، روز یکشنبه 22 اردیبهشت 98 به اتفاق دکتر حجت الله جوانی معاون پژوهشی و بین الملل دانشکده الهیات در نشستی به منظور ملاقات با دکتر پریچهر حناچی مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه شرکت کرد. در این نشست دکتر سهیلا جلالی کندری معاون آموزشی دانشکده الهیات نیزحضور یافت.
پس از خوشامدگویی دکتر حناچی به استاد میهمان، فیلم معرفی دانشگاه الزهرا به زبان انگلیسی به نمایش درآمد. سپس میهمان ایتالیایی به معرفی کوتاه دانشگاه متبوع خود پرداخت: دانشگاه برگامو با 20 هزار دانشجو در رشته های مهندسی، مدیریت، ارتباطات، علوم تربیتی، زبانهای خارجی، تاریخ اسلام، حقوق و ... مشغول فعالیت است. حدود 2000 دانشجوی بین المللی دارد که پاره ای از آنها با استفاده از برنامه اراسموس+ به منظور دوره های کوتاه مدت و میان مدت در آن دانشگاه مشغول به تحصیل و پژوهش هستند.
دکتر حناچی با تاکید بر اهمیت توسعه همکاریهای بین المللی دانشگاه الزهرا، علاقه مندی این دانشگاه را برای ایجاد ارتباط به منظور همکاری با دانشگاه برگامو در طول اقامت دکتر گالئوتی در تهران اعلان کرد. این همکاریها شامل تبادل دانشجو، فرصتهای مطالعاتی دانشجویی، راهنمایی مشترک پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی، و نیز تدریس مشترک اساتید بین المللی است.
دکتر جوانی نیز با تاکید بر آمادگی دانشکده الهیات برای پذیرش اساتید بین المللی برای فرصت مطالعاتی و همکاری آموزشی، از تدریس مشترک دکتر گالئوتی در دانشکده الهیات خبر داد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:226
تصاویر مرتبط:


فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.