۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
بازدید مدیربین الملل و دانشجویان بین المللی دانشگاه الزهرا از جشنواره فرهنگ ملل
ارسال شده در تاریخ 1397/09/22
ساعت 13:21
تعدادی از دانشجویان بین المللی به همراه مدیر مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و نماینده معاونت فرهنگی در روز پنجشنبه مورخ 22/9/1397 از جشنواره فرهنگ ملل واقع درموزه هفت چنار تهران بازدید نمودند.
در این روز23 نفر از دانشجویان بین الملل دانشگاه الزهرا به همراه مدیر مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دکتر حناچی و مسئول اردو های بخش فرهنگی خانم چوپان از جشنواره فرهنگ ملل درموزه هفت چنار تهران بازدید نمودند. در این جشنواره آقای دکتر علیزاده رئیس سازمان امور دانشجویان غیر ایرانی و شهردار منطقه 10 تهران به دانشجویان بین الملل خیر مقدم گفته و سخنرانی نمودند. سپس دانشجویان به بازدید از غرفه های فرهنگی که با هماهنگی دانشجویان کشور های مختلف از جمله سوریه ، عراق، سنگال، افغانستان، پاکستان، یمن، ترکیه و چین برپاشده بود پرداختند. در این غرفه ها آثار هنری –فرهنگی ، لباس، صنایع دستی، تابلو های نقاشی شده و غذاهای مرسوم این کشورها به منظور معرفی فرهنگ کشورهای مختلف به معرض دید همگان گذاشته شده بود.
در ضمن دانشجویان دانشگاه الزهرا از موزه هفت چنار که دارای بخش های حیات وحش و آکواریوم ماهی می باشد بازدید به عمل آوردند. این گردش فرهنگی در ساعت 18 به پایان رسید.
 
لینک خبر 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:71
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.