۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
برگزاری کارگاه آموزشی طراحی روشنایی در دانشکده هنر دانشگاه الزهرا
ارسال شده در تاریخ 1397/09/25
ساعت 13:33
گروه طراحی صنعتی دانشکده هنر با همکاری مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا و انجمن علمی دانشجویی طراحی صنعتی، کارگاه آموزشی "استفاده از بافت در طراحی داخلی و روشنایی" را در تاریخ 22 آذرماه 1397 با حضور دکتر استفانو فولسا مدیر گروه طراحی داخلی دانشگاه فلورانس و مهندس مرضیه اله دادی مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه الزهرا، در سالن دکتر کاتب دانشکده هنر، برگزار نمود. هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با بافت های مختلف در فرهنگ ایران و کار تیمی و مدیریت زمان بود.
سخنرانی اول با موضوع «بافت و نقش آن در طراحی داخلی» توسط دکتر استفانو فولسا ارائه شد. در این سخنرانی نمونه های مختلف استفاده از بافت توسط طراحان معروف، با توجه به اهمیت آن در طراحی و تاثیری که در دیدگاه مخاطبان دارد، ارائه شد.
سخنرانی دوم با موضوع « بافت در طراحی روشنایی» و آشنایی با نمونه های کارگاهی انجام شده توسط استاد فولسا در ایتالیا، چین و ایران با هدف آشنایی دانشجویان به استفاده از بافت در طراحی روشنایی توسط پریا باقری دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دانشگاه فلورانس ارائه شد. در ادامه این کارگاه نمایشگاهی از آثار دانشجویان طراحی صنعتی به مدت یک هفته در دانشکده هنر برگزار خواهد بود.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:174
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.