۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
حضور پررنگ دانشگاه الزهرا در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)
ارسال شده در تاریخ 1398/04/27
ساعت 00:38
دانشگاه الزهرا در غرفه "آزمایشگاه رایانش ابری" و "خدمات ارزش افزوده" حضور پررنگتری نسبت به سال‌های گذشته در نمایشگاه الکامپ داشت.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، روز 27 تیرماه سال جاری فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار «آیندة بهتر» و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، چین، ترکیه، آذربایجان، قطر، عراق، ارمنستان و افغانستان آغاز کرد.
دانشگاه الزهرا پررنگتر و فعالتر از سال های گذشته در این نمایشگاه شرکت داشت. غرفه آزمایشگاه رایانش ابری و خدمات ارزش افزوده دانشگاه الزهرا در سالن شماره شش واقع شده بود.
در روز افتتاحیه نمایشگاه خانم ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا و آقای دکتر رحمانی معاون مالی اداری ،خانم دکتر پریچهر حناچی، مدیر همکاریهای علمی و بین المللی و همچنین آقای دکتر مرادلو، مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه به نمایندگی از معاون پژوهشی و فناوری وآقای دکترمسعودی مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه الزهرا(س) از غرفه دانشگاه بازدید کردند.
از جمله محصولات و خدمات غرفه "آزمایشگاه رایانش ابری و خدمات ارزش افزوده دانشگاه الزهرا " می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- پیاده سازی زیرساخت های ابری، مجازی سازی شبکه (NFV)، بستر های ذخیره سازی ابری
- خدمات ارزش افزوده بستر های تلفن همراه
- خدمات توسعه اپلیکیشن های وب و موبایل
- سامانه های پردازش تصویر و OCR
- خدمات و سامانه های کلان داده و تحلیل داده بیگ مهر و هوشمندی کسب و کار (BI)
- محصولات سخت افزاری TooThi (thin client) و TooBic (Bluetooth Beacons)
که مورد استقبال بازدید کنندگان نمایشگاه خصوصا مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه های دیگر از جمله دانشگاه خوارزمی قرار گرفت.
نمایشگاه الکامپ تخصصی ترین رویداد نمایشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات در کشور است که حضور دانشگاه الزهرا(س) در این نمایشگاه بسیار مورد توجه بود. امید است آزمایشگاه رایانش ابری و خدمات ارزش افزوده دانشگاه الزهرا بتواند به موفقیت های بیشتری دست یابد و حضور پررنگ تری برای خود و دانشگاه در این عرصه داشته باشد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:7499
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.