۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
اولین تابستان داغ پژوهشی
ارسال شده در تاریخ 1398/05/12
ساعت 11:38
اولین تابستان داغ پژوهشی" که فاز دوم از پروژه ارتقای دانشگاه الزهرا به تراز بین الملل می باشد، ششمین هفته خود را با استقبال اساتید و محققین پسادکتری پشت سر می گذارد. در فاز اول این طرح که در بهار 98 به پایان رسید دوره 40 ساعته آموزشی با حضور یک کارشناس و یک استاد برای هر دانشکده و پژوهشکده تحت عنوان Citation Officer جهت استانداردسازی پژوهش انجام شد.
فاز دوم که آموزش اساتید، محققین پسادکتری و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بود در تابستان 98 تحت عنوان اولین تابستان داغ پژوهشی در حال انجام می باشد. هفته آخر تیرماه کارگاه های نهایی Increase Visibility and Impact برگزار شد.
پس از اتمام این دوره از آغاز مرداد ماه در روزهای دوشنبه علیرغم تعطیلات تابستانی دو کارگاه تحت عنوان Increase Visibility and Impact (تکرار کارگاه تیرماه) طی 4 جلسه 4 ساعته و نیز کارگاه " تربیت مربی درس مهارت های عمومی پژوهش: استفاده از ابزارهای پژوهشی، از مرحله تحقیق تا چاپ و نشر" طی 8 جلسه 4 ساعته با هدف انجام تحقیق صحیح و استاندارد و نشر پژوهش با رعایت قوانین اخلاق علمی در حال جریان است. با توجه به استقبال متقاضیان از این کلاس و ثبت نام بیش از حد ظرفیت کارگاه در دو گروه طی روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار می گردد. کارگاه ها تا انتهای تابستان 98 ادامه خواهند یافت.
تاکنون در طول شش ماه، بیش از 300 نفر از اساتید، محققین پسادکتری و برخی دانشجویان دکتری تحت آموزش این دوره ها قرار گرفته اند.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:2347
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.