۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير

تقدیر از پژوهشگران منتخب دانشکده در نوزدهمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری

ارسال شده در تاریخ 1397/10/01
ساعت 13:01
تقدیر از پژوهشگران منتخب دانشکده در نوزدهمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری

به مناسبت هفته پژوهش مراسم تجلیل از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه الزهرا برگزار شد.
روز چهارشنبه مورخ 28/9/97 سالن دکتر تورانی دانشگاه الزهرا میزبان جمع کثیری از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در نوزدهمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری بود که در این مراسم از پژوهشگران برگزیده دانشگاه که طی سال 97-1396 در زمینه های مختلف موفق به کسب امتیاز پژوهشی شده اند، تقدیر به عمل آمد.
منتخبین دانشکده در سطوح اول، دوم و سوم، مشروط به اینکه امتیاز پژوهشی ایشان در چارک اول و بالای میانگین دانشکده قرار گرفته باشد، انتخاب و به ترتیب از بالاترین امتیاز، برگزیده و به شرح زیر اعلام شدند:
1. جناب آقای دکتر حسین راغفر عضو هیات علمی گروه اقتصاد
2. جناب آقای دکتر ابراهیم عباسی عضو هیات علمی گروه مدیریت
3. جناب آقای دکتر علی رحمانی عضو هیات علمی گروه حسابداری
4. سرکار خانم دکتر ندا عبدالوند عضو هیات علمی گروه مدیریت IT
5. سرکار خانم دکتر خدیجه سفیری عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی
6. سرکار خانم دکتر آمنه خدیور عضو هیات علمی گروه مدیریت
7. سرکار خانم دکتر افسانه توسلی عضو هیات علمی گروه مطالعات زنان
این عزیزان با ارائه مستندات فعالیت های گوناگون پژوهشی موفق به کسب بالاترین امتیاز پژوهشی در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد گردیده اند.
در بخش دوم تقدیرها منتخبین دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی بر اساس یک یا چند ویژگی خاص پژوهشی یا فناورانه مانند: دارا بودن بیشترین استنادات، مقالاتت پر استناد، انتخاب کتاب در جشنواره های تخصصی، فعال بودن در امور فناوری و فعالیتهای تحقیقاتی مرتبط با ارتباط با صنعت و جامعه و همانند آنها، بر اساس روال همه ساله، برگزیده و و به شرح زیر معرفی شدتد :
فعال بودن در امور فناوری و فعالیتهای تحقیقاتی مرتبط با ارتباط با صنعت و جامعه
1. آقای دکتر محمدعلی بابابی زکیلکی، عضو هیات علمی گروه مدیریت دارای پژوهش کاربردی خاتمه یافته با عنوان "پروژه طراحی و برگزاری کانون ارزیابی و توسعه مدیران و روسا و سرپرستان منتخب شرکت ملی صنایع مس ایران"
انتخاب کتاب در جشنواره های تخصصی
2. آقای دکتر قنبرعلی رجبلو، عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی با کتاب تالیف شده و برگزیده "دولت مطلقه نوگرا در ایران" در چهارمین جشنواره ادبی دهخدا
پیشکسوت منتخب دانشگاه
خانم دکتر رضوان حجازی استاد تمام گروه حسابداری، پیشکسوت عرصه آموزش و پژوهش که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند و همواره با انجام پژوهش های گوناگون موجب افتخار آفرینی برای دانشگاه بوده اند، قدردانی به عمل آمد این استاد فرهیخته هم اینک نیز با علاقه و پشت کار ستودنی، به امر تحقیق اشتغال دارند و همچنان الگوی مناسبی برای دانشجویان دانشگاه می باشند.
پژوهشگران جوان منتخب دانشگاه در گروه؛ علوم انسانی
خانم دکتر اعظم ولی زاده لاریجانی عضو هیات علمی گروه حسابداری از پژوهشگران جوان منتخب دانشگاه در گروه؛ علوم انسانی که موفق به کسب بالاترین امتیاز پژوهشی در میان اعضای هیات علمی پیمانی گردیده اند

مجلات علمی دارای وضعیت انتشار مطلوب
در حال حاضر 22 مجله علمی توسط دانشگاه الزهرا منتشر می شود. مطلوبیت انتشار تمامی مجلات علمی در سراسر کشور همه ساله از طریق سامانه ارزشیابی نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد سنجش قرار گرفته و اعلام می شود. در سال جاری از مجلات علمی پژوهشی دانشگاه که بر اساس اطلاعات سامانه دارای وضعیت انتشار مطلوب می باشند و اساتید هیات علمی دانشکده سردبیر آن ها می باشند، به شرح زیر مورد تقدیر قرار گرفتند :
مجله علمی پژوهشی مدیریت راهبردی به سردبیری آقای دکتر ابراهیم عباسی عضو هیات علمی گروه مدیریت لازم به توضیح است کارشناس مربوطه این مجله خانم اعظم پاک خصال می باشند.

مجله علمی تخصصی سیاستگذاری پیشرفت اقتصادی به سردبیری خانم دکتر فاطمه بزازان عضو هیات علمی گروه اقتصاد لازم به توضیح است مجله علمی پژوهشی دانشگاه موفق به قرار گرفتن در سامانه Doaj گردیده و در سامانه مذکور نمایه شده است. شایان ذکر است دکتر بزازان به پاس تشکر از زحمات کارشناس مربوطه خانم اعظم امیری خواه ، لوح و تندیس تقدیر را به ایشان اهدا نمودند.

نشریه علمی پژوهشی مطالعات اجتماعی روانشناختی زنان به سر دبیری خانم دکتر خدیجه سفیری عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی

دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی ضمن عرض تبریک به اساتید فرهیخته و ارجمندمان، آرزوی سلامتی وموفقیت روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال خواهان است.لینک خبر تکمیلی 

ارسال کننده:زهرا حاج موسی
تعداد بازدید:2880
تصاویر مرتبط:

  • paj_0
  • paj_1
  • paj_2
  • paj_3
  • pajo_0
  • pajo_1
  • pajo_2
  • pajo_3

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.