۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي
امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه‌های الزهرا و دانشگاه مذاهب اسلامی
ارسال شده در تاریخ 1397/11/18
ساعت 13:02
تفاهم نامه همکاری علمی – پژوهشی میان دانشگاه الزهرا و دانشگاه مذاهب اسلامی به منظور ارتقای سطح تعاملات و همکاری های علمی روز چهارشنبه 17 بهمن 1397 به امضا رئیسان دو دانشگاه رسید. این نشست در دانشگاه مذاهب اسلامی با حضور دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا، دکتر پریچهر حناچی، مدیر همکاری های علمی بین المللی، و خانم لعبت درخشانی، رئیس روابط عمومی دانشگاه الزهرا؛ و حجت‌الاسلام محمدحسین مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و حجت‌الاسلام یحیی جهانگیری، مدیر کل دفتر امور همکاری‌های بین‌الملل، دکتر دانش پور مسئول واحد خواهران، و دکتر موسوی مدیر کل حراست این دانشگاه برگزار شد.
دکتر مهناز ملانظری بیان کرد: امکانات و توانمندی‌های موجود در دانشگاه مذاهب اسلامی و اقدامات و فعالیت‌های خوب بین‌المللی این دانشگاه ما را در این همکاری یاری می‌کند و می‌توانیم گامی موثری در جهت معرفی توان علمی، پژوهشی و اجرایی زنان مسلمان ایرانی به جهانیان برداریم. در این نشست همچنین بر مشارکت دو دانشگاه در انتشار نشریه‌ای علمی تخصصی به زبان انگلیسی تاکید شد.
حجت‌الاسلام مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی نیز در این نشست با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت های دانشگاه الزهرا به ویژه دو مرکز آزفا و مرکز پوشکین، این پتانسیل خوبی برای شروع همکاری در جهت آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین‌الملل دانشگاه مذاهب اسلامی و آموزش زبان روسی به دانشجویان و اساتید ایرانی در دانشگاه مذاهب اسلامی خواهد بود.

 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:411
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.