۱۴۰۳ سه شنبه ۲۶ تير

سوالات متداول

با توجه به رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، تقاضای های لغو تعهد خدمت آموزش رایگان از طریق نامه عدم کاریابی و بدون در نظر گرفتن محدودیت شش ماه (تبصره 1ماده 50 دستورالعمل و اصلاحیه مربوطه) قابل بررسی می باشد و در صورت رعایت سایر قوانین و مقررات، لطفا درخواست های مربوطه را در سامانه سجاد تایید و جهت بررسی به این اداره کل ارسال نمایید.
در صورتی که متقاضی لغو تعهد در مقاطع بالاتر دانشجوی دوره روزانه باشد عدم کاریابی حتی اگر قبل از ورود به مقطع بالاتر ثبت نام شده باشد هم امکان پذیر نیست چون دانشجوی دوره روزانه محسوب می شود و نمی تواند از عدم کاریابی استفاده نماید. لازم به ذکر است، نامه ی عدم کاریابی همزمان با تحصیل در مقطع بالاتر دوره روزانه مورد قبول نمی باشد.
بر اساس بخشنامه های وزارت کار به زیر مجموعه های خود (ادارات کار و امور اجتماعی استان ها) ثبت نام در کاریابی حتما با رویت اصل گواهینامه موقت پایان تحصیلات عکس دار، به همین علت چنانچه ثبت نام کاریابی قبل از صدور مدرک موقت انجام شده باشد قابل قبول نخواهد بود.
بله با گواهی موقت می توانید در تمام آزمونهای استخدامی سازمانها ، ارگانها و آموزش پرورش و.......شرکت نمایید و همچنین ارائه به دانشگاهها در صورت ادامه تحصیل .
گواهی موقت : مدرکی است که شامل تعهدات آموزش رایگان و مبلغ بدهی (در صورت وجود ) است و قابل ترجمه نیست.
-دانشنامه: مدرکی است که پس از انجام تعهدات اموزش رایگان و تسویه حساب مبلغ بدهی ( با صندوق رفاه دانشجویان ) تحویل می شود و قابل ترجمه می باشد .
ریز نمرات تایید نشده غیر رسمی را می توانید از سامانه گلستان گزارش 1000 دریافت و پرینت نمایید .
برای دریافت ریز نمرات رسمی ، باید لغو تعهد اموزش رایگان و همچنین تسویه حساب با صندوق رفاه انجام شده باشد .
هنگام درخواست مدرک، دانش آموختگان دوره روزانه به لحاظ تعهدات آموزش رایگان ابتدا گواهی موقت دریافت می نمایند.

تاریخ به روز رسانی:
1401/06/16
تعداد بازدید:
3616
امور آموزشی اداره دانش آموختگان
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاکس : 982188067895+
 Amouzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.