۱۴۰۳ سه شنبه ۲۶ تير

جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) 1398


 


جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با حضور 3000 میهمان در تالار همایش وزارت کشور

جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با حضور مسئولان کشوری، دانشگاهی، اساتید و 3000 میهمان دانش آموخته سه دوره آخر و همراهان آنان، در روز یک شنبه 16 تیرماه 1398 در تالار همایش وزارت کشور برگزار شد.
در ابتدای برنامه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط گروه کر کانون موسیقی دانشگاه الزهرا(س)، خانم دکترمهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا (س) پس از ابراز خرسندی از حضور دانش آموختگان و میهمانان و خیرمقدم به خانواده های آنان، به روند رو به رشد جایگاه قابل تحسین دانشگاه الزهرا (س) در رتبه بندی بین المللی اشاره نمود. وی ضمن تقدیر از همکاران معاونت فرهنگی و اجتماعی در برگزاری با شکوه این برنامه، موفقیت دانش آموختگان را در تمامی عرصه های زندگی از ایزد منان خواستار شد.
سخنران دوم این جشن حجه الاسلام دکترخان بیگی رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بود که در سخنانی بر محوریت تلاش و برنامه ریزی مجدانه برای رسیدن به اهداف تاکید نمود.
در بخش دیگری از برنامه گروه موسیقی سنتی کانون موسیقی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا (س) چند قطعه موسیقی سنتی به سرپرستی خانم آزاده امیری همراه با گروه کر به سرپرستی خانم نازنین روستا اجرا نمود.
سخنرانی آقای دکتر علی صاحبی روانشناس و مشاور بخش اصلی برنامه بود که وی پیرامون آینده نگری و داشتن چشم انداز دراز مدت هدفمند و صحیح، برای نیل به اهداف زندگی سخنانی ایراد کرد.
اجرای زنده دو قطعه آوازی با پیانو توسط آقای مهدی یغمایی و چهارقطعه تصنیف، تشویق و شعف حضار را در پی داشت.
سخنرانی خانم دکتر توسلی مدیر محترم پژوهشی دانشگاه با ارائه گزارش مفصلی از رتبه‌های دانشگاه در رده های مختلف علمی به صورت تفکیک رشته ها برگزار شد.سپس وی اسامی برندگان مسابقه انتخاب افراد فعال در معرفی دستاوردهای دانشگاه الزهرا(س) در شبکه های علمی و اجتماعی را اعلام کرد.
اجرای موسیقی توسط گروه موسیقی پاپ کلاسیک کانون موسیقی دانشگاه به سرپرستی خانم ندا سعیدی با اجراهای متفاوت ملی و بین المللی همراه بود.
بخش بعدی، اجرای گروه بلک لایت لند با اجرای موسیقایی و با محتوایی با مفهوم نقد مدرنیته بود که توجه مخاطبان را در بر داشت. در انتهای برنامه دانش آموختگان به قرائت سوگندنامه دانش آموختگی پرداختند و در پایان کلاه های خود را به نشانه شادی و فراغت از تحصیل به هوا پرتاب کردند.این جشن در ساعت 14 به پایان رسید.
 

تاریخ به روز رسانی:
1398/06/21
تعداد بازدید:
4450
دانشگاه الزهرا
تهران، میدان ونک، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، معاونت فرهنگی و اجتماعی
کدپستی :
1993893973
تلفن : 982188213547+    982185692496+ فاکس : 982188213547 +
 farhangi[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.