روابط عمومی:
بیستم آبان ماه پایان زمان دریافت آثار دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی
بیستم آبان ماه پایان زمان دریافت آثار دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی
 
 
دکتر حسین میرزائی رئیس دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌¬المللی فارابی با اعلام تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره گفت: دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌¬المللی فارابی به دلیل تماس¬‌های علاقمندان به ویژه دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و ناشران، برای ثبت و ارسال آثار، زمان ثبت آثار در سامانه را تا بیستم آبان¬ماه تمدید کرده است و این مدت مجددا تمدید نخواهد شد.
به گزارش دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین المللی فارابی، تمامی پژوهشـگران حوزه علـوم‌انسـانی و اسـلامی،
دانشگاه¬‌ها، موسسات پژوهشی و ناشران تنها تا پایان روز سه شنبه بیستم آبان ماه 1399 فرصت دارند، آثار خود را شامل »کتاب پژوهشی«، »گـزارش نهایی پژوهش«،» رساله دکتری «و »پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد «که در سه سال گذشته (از ابتدای فروردین 1396 تا پایان اسفند 1398) انجام شده است، در سایت جشنواره به نشانی (WWW.FARABIAWARD.IR) ثبت کنند.
میرزائی افزود: آثار علمی در این دوره از جشنواره نیز در پانزده گروه علمی «اخلاق، ادیان و عرفان»، «تاریخ، جغرافیا و باستان‌¬شناسی»، «حقوق»، «زبان، ادبیات و زبان¬‌شناسی»، «علوم اجتماعی و علوم ارتباطات»، «علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم ورزشی»، «علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای»، «علوم قرآنی، تفسیر و حدیث»، «فقه و اصول»، «فلسفه، منطق و کلام»، «فناوری اطلاعات، اطلاع‌-رسانی و کتابداری»، «مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)»، «مطالعات هنر و زیبایی¬‌شناسی» و «مطالعات میان رشته¬‌ای» دریافت می‌¬شوند. بخش بین‌الملل جشنواره نیز آثار مربوط به حوزه ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی را دریافت می‌کند.
گفتنی است جشنواره بین‌المللی فارابی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون ملی یونسکو، دفتر منطقه¬ای و کمیسیون ملی آیسسکو، بنیاد ملی نخبگان و موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر ساله برگزار می‌¬شود.
 
 
 
 
تاریخ:
1399/08/03
تعداد بازدید:
1037
منبع:
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
راهنمای جامع تلفن های دانشگاه الزهرا    آدرس: تهران، خیابان ده ونک، دانشگاه الزهرا ( س )
 
کدپستی: 1993893973 تلفن: 982188044040+ فاکس: 982188035187+ رایانامه: pr[at]alzahra.ac.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال برای دانشگاه الزهرا محفوظ است.