۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
برگزاری نشست دانشجویان بین المللی با ریاست و معاونین دانشگاه
ارسال شده در تاریخ 1398/09/06
ساعت 15:04
برگزاری نشست دانشجویان بین المللی با ریاست و معاونین دانشگاهبه همت مدیریت همکاری های علمی بین المللی و سرپرستی دانشجویان بین المللی نشست صمیمانه دانشجویان بین المللی و بیان مشکلات و مسائل داشجویان این دانشگاه روز سه شنبه پنجم آذر ماه سال 1398 با حضور ریاست دکتر مهناز ملانظری ، معاون آموزشی دکتر مهدی سیف برقی و مدیریت خدمات آموزشی دکتر فاطمه شهشهانی با حضور تعدادی از کارشناسان رابط دانشکده ها، معاون فرهنگی و اجتماعی دکتر ندا گلیجانی مقدم ، معاون دانشجویی دکتر شهلا بختیاری، مدیر امور دانشجویی خانم گیاهی، کارشناس بین الملل در معاونت دانشجویی خانم ها زهره جمالی و قدرتی و مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه دکتر پریچهر حناچی و سرپرستی دانشجویان بین الملل خانم ها ناهید پازن و هانیه قوامی در محل سالن پروین اعتصامی واقع در سالن های همایش های بین المللی در ساعت 15:30برگزار گردید.
این جلسه با خوش آمدگویی خانم دکتر حناچی آغاز گردید. ایشان از دانشجویان درخواست نمودند تا نماینده دانشجویان مشکلات آموزشی، فرهنگی و دانشجویی را مطرح نمایند تا با حضور معاونین این حوزه ها مسائل و مشکلات به بحث و بررسی گذاشته شود. ریاست دانشگاه ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانشجویان بین المللی و ابراز خوشحالی از حل بسیاری از مشکلات ایشان پس از جلسه قبلی و درخواست تعامل بیشتر این دانشجویان و مسئولین دانشگاه برای ایجاد دانشگاهی بهتر به سخنان نماینده دانشجویان بین الملل خانم نور اسما جامی دانشجوی بورسیه دانشکده زیست در مقطع ارشد گوش فراداد. نماینده دانشجویان حاضر دراین جلسه به معرفی خود پرداخته و ضمن تشکر از ریاست دانشگاه و مدیریت همکاری های علمی بین المللی بخاطر تلاش در جهت حل مشکلات و توجه ویژه به مسائل دانشجویان بین المللی، مشکلات خود را مطرح نموده و معاونین و مدیران به مشکلات و سئوالات دانشجویان پاسخ داده و مقرر گردید موضوعات مطرح شده رسیدگی گردد. ریاست دانشگاه از اینکه تعداد مسائل و مشکلات دانشجویان نسبت به جلسه های قبل کمتر شده اظهار خوشحالی نمودند و اظهار امیدواری کردند تا زمان نشست بعدی مشکلات مطرح شده حل شده باشد.

در انتها، رییس دانشگاه از دانشجویان بین المللی رتبه های اول تا سوم و نمایندگان فعال پردیس ملل تقدیر نموده و لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان اهدا شد.

 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:2457
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.